Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar – Adıyaman Kardeşler Çiğköfte

Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar – Adıyaman Kardeşler Çiğköfte

Adıyaman Kardeşler Çiğköfte Bayilik: çiğköfteci açmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firmalar listemizde yer alan firma.

Yetkili Firma : Adıyaman Kardeşler Çiğköfte

Adıyaman Kardeşler Çiğköfte Bayilik Hakkında
1995 Yıllarında kendimize ait mağazalarla satışa başladığımız çiğköfte sektöründe uzmanlaştık ve 2007 yılına gelindiğinde bu tadı Türkiye ve dünyanın her noktasına yayma kararı aldık o süreçten bu güne kadar ağır ağır disiplinli ve marka yönetimini sindirerek geldik, 300 mt2 kapalı alanda günlük 3 Ton kapasite ve 10 çalışanımızla mevcut sektöre farklılık katmak için uğraşıyoruz ve bugün diyoruz ki herkes doya doya sağlıkla ve afiyetle yesin diye Adiyaman Kardesler Çigköfte olarak hizmette sınır tanımıyoruz.
Ürün / Hizmet Kapsamı: RESTORAN
Kuruluş Yılı : 1995
Toplam Çalışan Sayısı: 12
Merkez Ülke: TÜRKİYE
Toplam Şube Sayısı : 90
Merkeze Ait Şube Sayısı : 5
Franchise / Bayi Şube Sayısı : 95
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 28
Hedeflenen Şube Sayısı : 250
Gerekli İş Yeri Özellikleri : Araç ve Yaya Trafiğine Açık Çok Yakınında Çiğ Köfteci Olmayan Bir Dükkan Bulunuyor. Aylık Kirası 3.000 TL’yi Geçmeyen ve En Az 10 M2 Olan. Bulduğunuz Dükkanın Etrafında Internet Cafe, Kahve, Kıraathane, Okul, Hastane, Fırın, Askeriye, Üniversite Gibi Kurumlardan En Az Birkaç Tanesi Bulunmalı. Bulduğunuz Dükkanın Adres Ve Resimlerini Bize Ulaştırınız Uzman Ekibimiz Uydu Üzerinden Yapacağı Analiz Sonucunda Sizlere En Yakın Restoran, Lokanta Ve Çiğ Köftecileri Araştıracaktır. Dükkanınızın Fizibilite Notunu Verecektir. Bulduğunuz Dükkanda Başarılı Olacağınıza İnanırsak Onay Vereceğiz Sözleşme Yapılır, Bütçenize Uygun Olan Paketi Seçer ve Ödemesini Yaparsınız. 7 İş Günün İçerisine Dükkanınız Ücretsiz Bir Şekilde Kurulur ve Uzman Personellerimiz Tarafından Eğitiminiz Verilir. Kurulum Paketi Ödemesi Yapıldıkan Sonra Dükkanınızı Konseptimize Uygun Kırmızı Beyaz Boya ve Fayans veya Duvarkağıdı Yapabilirsiniz. (Dükkan Ne Kadar Lüks Olursa O Kadar Müşteri Çeker)
Girişimcide Aranan Özellikler : Esnaflik yapabilecek temizliğe özen gösteren güler yüzlü her yaştan insanlar başvuru yapabilir.
Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : TELEFON-ÖN GÖRÜŞME- YER SEÇİMİ- KURULUM- AÇILIŞ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*