Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar – Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta Bayilik

Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar – Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta Bayilik

Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta Bayilik : Çiğ köfte bayiliği almak isteyen girişimciler için bayilik seçeneği.

Yetkili Firma : Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta

Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta Bayilik Hakkında
İstemek başarmanın yarısıdır diyerek çıktık yola!
2007 yılında Adıyaman’dan doğan bir iş fikri ile yola çıkan Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta
90 metrekarelik bir dükkânda başlayan umutla, kaliteli üretim ağının başarı meyvesini her geçen gün büyüyen değerli iş ortakları ile alarak büyük bir aile oldu. Bayram Usta Adıyaman’ın değerlerinden olan çiğköfteyi Türkiye’nin birçok ilinde açtığı şubelerde aynı kalite aynı lezzeti koruyarak Adıyaman’ın ilk markalaşan çiğköfte markası olmanın gururunu taşıyor.

Lezzetimizi doğallığımıza borçluyuz!
Lezzet sırrını kimseden saklamayan Adıyamanlı Bayram Usta başarısını aslında Türkiye’nin zengin topraklarında yetişen mahsule borçlu. Çünkü Adıyamanlı Bayram Usta Çiğköfte’nin içinde yer alan malzemeleri tek tek farklı illerden topluyor, gerekli kalite kontrolleri yapıldıktan sonra üretim yaparak şubelerine çiğköfte olarak gönderiyor. Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta markasını taşıyan her çiğköfte ürünü helal sertifikasına sahip olup içerisinde çin tuzu , bulyon ve koruyucu hiçbir madde yer almadan tamamen doğal tamamen organik bir üretim ağından geçerek sizlere ulaşıyor.

Giderek büyüyor, lezzetimizi ülkemizin her yerine ulaştırıyoruz!
25 ilde 80 semt’te 350 fazla noktada hizmet veren sektör lideri, kurumsal bir ticari proje haline gelen Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta markasını bu noktaya getiren müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza bizlere bu gururu yaşattıkları için teşekkür ederiz. bize duymuş olduğunuz güveni boşa çıkarmamak için çiğ köfteci bayram usta ailesi olarak elimizden gelen bütün gayretle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kalite olmazsa olmazımızdır!
Müşterilerimizin her türlü talebini dikkate alarak işimizin her noktasında müşteri odaklı çalışmak çiğ köftemizin üretiminden tüketimine kadar bütün süreçlerinde kaliteli malzeme ve kaliteli ürün politikasına sahip olmak çiğ köftemizin kalite standartlarını ve lezzetini bütün bayilerimizde koruyarak sunmak çiğ köfteci bayram usta markasının her unsurunu ailemizin bir parçası olarak görerek her ölçekteki yatırımcıya ve ürünlerimizi tüketen müşterilerimize fayda sağlamak vazgeçilmez ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Bu değerle ve bu düşünceye sahip kendi işinin sahibi olmak isteyen herkese bayilik fırsatı ile arkasına değer katacak yeni değer ortakları arıyoruz. Adıyamanlı bayram usta olarak Adıyaman’ın değil tüm Türkiye’nin markası olduğumuzu ve bu markalaşma bilincine sahip değerleri aramızda görmek bizi mutlu ve güçlü kılacaktır.

Bayram AYDAR
Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta
Ürün / Hizmet Kapsamı: Çiğköfte Şubesi
Kuruluş Yılı : 2004
Toplam Çalışan Sayısı: 19
Merkez Ülke: 1
Toplam Şube Sayısı : 350
Merkeze Ait Şube Sayısı : 10
Franchise / Bayi Şube Sayısı : 340
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 120
Hedeflenen Şube Sayısı : 700
Gerekli İş Yeri Özellikleri : Yoğun yaya sirkülasyonuna sahip ve görünürlüğü yüksek olan dükkanlar. Genellikle bölgenin ana yaya ulaşım aksları, meydanları ve alışveriş caddelerinde konumlanan konseptimizdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*