Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar – CESA Çiğköfte Bayilik

Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar – CESA Çiğköfte Bayilik

CESA Çiğköfte Bayilik: çiğ köfte dükkanı açmak isteyen girişimciler için çiğköfte bayilik veren firma.

Yetkili Firma : Cesa tarım ürünleri gıda çigköfte san ve tic ltd şti.

CESA Çiğköfte Bayilik Hakkında
Anadolu sofralarının geleneksel damak tadı olan fakat son yıllarda pekte ilgi görmeyen, 4000 yıllık maziye sahip çiğköfte bugün bir kez daha sofralarımızda hak ettiği yeri görmektedir.
Günümüzde gıda sektörünün hızla gelişen alanı olan çiğköfte yapımına yeni bir soluk getiren Cesa Çiğköfte ve Gıda Maddeleri Pazarlama ve Sanayi Limitet Şirketi 2007 yılında ticaret hayatına gözlerini açmıştır. Hızla yayılan ve rağbet gören Cesa Çiğköfte Şubat 2008 tarihinden itibaren ülkemizde bayileşme çalışmalarına başlamıştır. Franchising sistemiyle bugün Edirne den İzmir e, Zonguldak tan Ankara ya, Afyon dan Tekirdağ a, çok yakın bir tarihte Ankara ve İzmir de ki yeni şubeleri, Eskişehir ve Ordu da aileye katılan yeni fertleri ile büyümeye devam etmektedir. Cesa ailesi yeni üyeleri ve aileye katılacak diğer üyeler ile büyümeye devam edecektir.
Cesa Çiğköfte markası olarak geçmişten gelen tecrübe ve emeklerimiz, siz sevgili müşterilerimizin ilgi ve alakaları neticesinde, uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkardığımız damak tadını daha fazla merkez vasıtasıyla nihai tüketiciye ulaştırma gayreti içerisindeyiz.
Bu amaçla güvenilir, güler yüzlü, modern ve sağlıklı hizmet sunarken, yasalar ve kalite yönetim sistemi şartları doğrultusunda, hizmet alan ve verenlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak, sürekli yenilenerek çağı yakalamak prensibiyle çalışmaktayız.
Kuruluş Yılı : 2007
Toplam Çalışan Sayısı: 40 merkez çalışanı ve 80 bayi
Merkez Ülke: Türkiye
Ek Hususlar : yok

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*