Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar – Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik

Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar – Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik : Girişimcilere dükkan ,AVM ve küçük stand şeklinde üç farklı bayilik seçeneği sunan firma bayilik veren firmalar arasında. Çiğ köfte bayilik ile işinizi kurabilirsiniz.

Yetkili Firma : Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik Hakkında
2002 yılında ilk defa Konyalıyı çiğköfte yapıp satan bir firmayla tanıştırdık. Küçük bir dükkânla başlayarak yüzlerce kurumsal müşterisine lezzet dağıtan tecrübeli bir ekip haline gelen Antep Çiğköftecisi Murat Usta, on senedir gösterdiği özenli çalışmanın haklı gururunu ve verdiği hizmetin hazzını yaşamaktadır.

Antep Çiğköftecisi, Gaziantep’in en seçkin ve kaliteli ürünleri ile hazırladığı çiğköfteyi tüketicisine en üst kalitede sunmayı ilke edinmiştir. Murat Usta’nın hassasiyeti ve titizliğiyle yoğrulan çiğ köftelerimiz, son derece temiz, sağlığa uygun bir ortamda el değmeden hazırlanmaktadır.

Çiğköfte uzmanı Murat Usta, üretimde Antep yöresinin seçilmiş en kaliteli bulgurunu kullanmaktadır. Tarladan toplandıktan sonra el değmeden entegre tesislerde işlenerek alüminyum folyolarda paketlenen, aflatoksin içermeyen ve Avrupa’ya ihraç edilen isotu tercih etmektedir. Yine Antep’te hazırlanıp 5 kıta ve 70 ülkeye ihraç edilen piyasanın en kaliteli ve lezzetli salçasını kullanır. Kalitemizi aromalarla, renklendiricilerle, patates püresi ve soya unuyla değil Antep’in eşsiz, orijinal ürünleri oluşturmaktadır.

Murat usta, Antep Çiğköfte markasını tüm Türkiye’de bilinir bir marka ve lezzet haline getirip, kaliteden ödün vermeden müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir. Bundan sonra müşterilerimizin çiğköftede güvendiği bir marka olarak yolumuza devam edeceğimizi taahhüt eder.

Zengin yöresel ürün portföyümüzü müşterilerimize ulaştırmak ve bayilerimizi daha fazla kazanç elde eder hâle getirmek amacımızdır.
Ürün / Hizmet Kapsamı: Gıda, Fastfood, Çiğköfte
Kuruluş Yılı : 2002
Toplam Çalışan Sayısı: 65
Merkez Ülke: Türkiye
Toplam Şube Sayısı : 180
Hedeflenen Şube Sayısı : 500
Gerekli İş Yeri Özellikleri : Cadde mağazalarının işlek yerde olması çok önemlidir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu mekanlar, araç trafiğinin yoğun olduğu ve durmaya izin verdiği caddeler, ziyaretçinin yoğun olduğu alışveriş merkezleri tercih edilir.
– Antep çiğ köfte, zincirinin ana ürünü ve ağırlıklı satışı, çiğ köfte ve dürümdür. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm, konut yerleşiminin yoğun olduğu yerlerde paket satışı çok olur. Yer seçiminde ve kiranın belirlenmesinde her iki ürün göz önünde bulundurulur. Sadece birine hitap etmemeye dikkat edilir.
– Mağazanın konumu ve görünürlüğü çok önemlidir. Müşterinin dikkatini çekecek olan tabela ve vitrin bütünüyle görünmeli, uzaktan fark edilmelidir.
– Mağazanın vitrini, büyüklüğü, su ve elektrik tesisatı, tavan yüksekliği, kaldırım genişliği, yoldan yüksekliği, otopark imkanı gibi fiziki koşulları ise uygun olmalıdır.
– Aranan kriterler ve alt sınırlar antep çiğköfte tarafından bildirilir.
– Kira kontratı uzun vadeli olmalıdır.
– Her işletmenin çevresinde paket servis için yeterli iş potansiyeline sahip bir bölge tanımlanır.
Girişimcide Aranan Özellikler : – İşinin başında durması,
– Kurallara uyması,
– Ödemelerini aksatmaması ve sistemle rekabet etmemesi,
– Franchise sisteminin de sınırlarının olduğunu bilmesi,
– Kötü yerde iş yapılamayacağını ve işini benimsemeyenin para kazanamayacağını bilmesi,
– Yanlış yeri ve işletmeciyi onaylamaması, katı kurallarla markayı koruması,
franchise sisteminin en büyük avantajıdır.
– Temizlik, kıyafet, ciddiyet, bölgesine hakim olma konusunda broşür çalışması yaparak müşterilerin telefon
numaralarını alarak mesaj yöntemiyle kampanya ve özel günlerde müşterilere değer verdiğinizi göstermek işinizi artıracak önemli unsurlardır.
– Tezgah işletmemizin düzeni temizliği mutlaka müşterinin dikkatinden kaçmayan yegane unsur olduğunu kabul etmek gerekir.
– Geçmişte kalmış terk edilmiş hareketsiz oturarak kazanç elde etme dönemi sona ermiştir. İşe odaklanma kazancı kesinlikle artıracaktır.
– Pozitif düşünmeli, kendi işini en iyi şekilde yapmalı, başkalarının iş alanlarına girmemeli, enerjisini kendi işine vermeli.
Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla Bilgi Ön Görüşme Yer SeçimiFranchise Sözleşmesi Kurulum

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*