Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar – Tatlıses Çiğköfte Bayiliği

Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar – Tatlıses Çiğköfte Bayiliği

Tatlıses Çiğköfte Bayiliği: Çiğ köfte bayiliği almak isteyen girişimciler sektöre bilinirliği yüksek bir marka ile giriş yapmak istiyorlarsa Tatlıses Çiğköfte ilgilerini çekebilir.

Yetkili Firma : TATLISES GIDA

Tatlıses Çiğköfte Bayiliği Hakkında
1990 yılında İbrahim Tatlıses tarafından kurulan Tatlıses şirketler grubu, günümüze kadar bünyesinde; Tatlıses Gıda, Ses Ajans, Tatlıses Turizm, Tatlıses Havacılık ve Tatlıses Prodüksiyon Hizmetleri ile faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmüş ve yatırımlarına ara vermeden devam etmiştir.

2010 yılında Tatlıses Gıda bünyesinde kurulan Tatlıses Çiğ Köfte, kurulduğu ilk andan itibaren geleneksel çiğ köfteyi yurtiçi ve yurtdışında temsil etmeyi misyon edinmiş ve bu konuda yaptığı çalışmalarla kısa sürede amacına ulaşmıştır.

Bugüne gelindiğinde ise müşterilerimizin gözünde güven markası olarak anılmayı başarmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yemediğimiz hiçbir şeyi yedirmedik, yedirmiyoruz ve yedirmeyeceğiz..
Ürün / Hizmet Kapsamı: GIDA RESTORANT
Kuruluş Yılı : 2010
Toplam Çalışan Sayısı: 350
Merkez Ülke: TÜRKİYE
Toplam Şube Sayısı : 345
Gerekli İş Yeri Özellikleri : İŞLEK CADDE ÜZERİ
MÜŞTERİ POTANSİYELİ YÜKSEK
20 M2 VE ÜZERİ
Girişimcide Aranan Özellikler : 18 YAŞ ÜZERİ
Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : TELEFONLA BİLGİLENDİRME, BÖLGE SEÇİMİ, FRANCHİSE SÖZLEŞMESİ, KURULUM, AKTİF SATIŞ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*