Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar – Zarif Çiğköfte Bayilik

Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar – Zarif Çiğköfte Bayilik

Zarif Çiğköfte Bayilik : Çiğ köfte bayiliği almak isteyen ve düşük bütçeli yatırım arayan girişimcilere çiğ köfte bayiliği veren firma.

Yetkili Firma : ZARİF ÇİĞKÖFTE

Zarif Çiğköfte Bayilik Hakkında
1990 Yılında ZARİF ET LOKANTA’ sında müşterilere sunulan çiğköfte çok ilgi gördü.Müşterilerden gelen yoğun istek üzerine ZARİF ET LOKANTASI içerisine bir Çiğköfte reyonu açtık. Burada Çiğköftemiz Büyük İlgi ve Talep gördü.Böylelikle bizde ayrı bir imalathane Çiğköfte üretim merkezini kurmaya karar verdik, ve ZARİF ÇİĞKÖFTE üretim merkezini kurduk.İmalatımız kurulduktan sonra ilk şubemizi Gaziosmanpaşa’da açtık.Bunun üzerine artan talep ile Türkiye genelinde birçok bayilik ağı ile TÜRKİYE’ NİN ZARİF ÇİĞKÖFTE lezzetine rahatlıkla ulaşabilmesini hedeflemektedir.ZARİF ÇİĞKÖFTE olarak benimsediğimiz en büyük ilke Hijyenimizdir.İmalatımızda bulunan tüm ürünler el değmeden halkımızın hizmetine sunulmaktadır. İmalatımızdaki bulunan mevcut ürünler tamamen doğal 1.sınıf kaliteye sahip markalar üretilmekte Gıda Mühendisi tarafından hassasiyetle kontrol edilmektedir.
Ürün / Hizmet Kapsamı: GIDA ÇİĞKÖFTE
Kuruluş Yılı : 1990
Toplam Çalışan Sayısı: 65
Merkez Ülke: TÜRKİYE
Toplam Şube Sayısı : 40
Merkeze Ait Şube Sayısı : 9
Franchise / Bayi Şube Sayısı : 40
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 10
Gerekli İş Yeri Özellikleri : Dekorasyon renk olarak kırmızı beyazdır.
İçerisinde Su ve Lavabo olmalıdır.
Açacağınız İşletmede giyilen üniformalar firmamızın konseptine uygun olacaktır , firmamız tarafından ücretsiz tedarik edilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*